ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Шановні покупці. На весь товар придбаний в нашому інтернет-магазині діє гарантія якості. 

Товари та серії, котрі виконуються в єдиному екземплярі вручну, особливо йдеться про серію CONCEPT TEXTURES можуть трішки відрізнятися від тих товарів, що зображені на фото.

Тканини, що фарбуються ручним способом та ті, що надруковані фабрично мають різні вимоги по експлуатації. Пофарбовані тканини можуть мати незначні непрофарбовані крапочки (в межах 1-2мм), якщо основа тканини натуральна і має природні вузликові переплетення (100%бавовна : льон, сатин, саржа, тощо... ) .

Тканини, що використовуються у нашому виробництві виключно натуральні і безпечні для здоров"я. Ми не використовуємо штучних і синтетичних тканин, при друці використовуємо лише професійні текстильні фарби на водній основі, що відповідають всім сертифікатам якості. Рекомендації по догляду за тканинами ми вкладаємо при пакуванні кожного замовлення.

 

Ми довго шукали і тестували різні виробництва та приватні майстерні по друку на тканині, але більшість з них друкують здебільшого на синтетиці, тому ми так довго не могли запустити лінійку з своїми власними патернами на тканині, хоч і розробляємо їх вже декілька років. Коли питання якості фарб та особливо 100% натуральності основи тканини стоїть так гостро, як в нас то були навіть думки, що ми цього ніколи не зробимо в Україні. Та якість нас зовсім не влаштовувала, так з"явилася серія з ручним розписом на натуральній тканині. 

Зараз ми тісно співпрацюємо з компанією VICOSELI, що спеціалізується на високоякісному друці на натуральних тканинах. Це поки-що єдина компанія в Україні, що може виконати це завдання якнайкраще, бо використовує екологічно безпечні барвники провідних європейських виробників, що відповідають найвищим світовим вимогам. Це дає можливість використовувати наші тканини не лише, як декор, а й для виготовлення дитячої постільної білизни та столового текстилю.

Ми турбуємося про вважаємо що натуральність та екологічність матеріалів є запорукою хорошого продукту . 

ДОГЛЯД ЗА ТКАНИНАМИ з ручним розписом

ДОГЛЯД ЗА ТКАНИНАМИ з цифровим друком

  • Сайт
  • Магазин