ВИСТАВКИ

Проект-дослідження VIRSHI з 19 липня по 19 серпня експонувався в Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків в Луцьку в кураторському проекті Наталії Тарнай під назвою "Приват".
В експозиції виставки було представлено 4 подушки з паттерном VIRSHI та відео-анімація, що показує головну концепцію проекту і принцип, яким чином текст поезії Володимира Сосюри "Так ніхто не кохав..." перетворився на візуальне зображення вібрації поезії .
INTRO - великий кураторський проект Тараса Табаки, який об'єднав кураторів та художників сучасності з всієї України.

 

Our design-project VIRSHI was exposed as a part of big exhibition of modern Ukrainian artists at Lutsk Contemporary Art Museum .
On expo 4 virshi pattern cushions were represented and also a video-animation that shows all idea steps, concept and how VIRSHI project patterns was transformed from poetry of Volodymyr Sosjyra "As no one loves..." in patterns. 

 

Ось що пише про це офіційний сайт музею 

«Мистці виражають всі наші проблеми. Вони – індикатори життя. Ця виставка – величезний оркестр, диригентом якого є Тарас Табака», – прокоментувала натхненниця музею Леся Корсак.

Як зазначив художник та координатор проекту Тарас Табака, це дійство є прикладом взаємодії автора та глядача через функцію куратора, котрому віддається ключова позиція, – від генерування концепції до її втілення з аналітичним та інтелектуальним оформленням.

Для відвідувачів музею були представлені проекти: «Рівновага», «Каліграфічні вправи», «Іконостас Карпат», «Мутації любові», «Приват», « Індекс 38020», «Закон Паркінсона», «Рівновага» та «Земля». Кожен з них – окрема та особлива історія, яка розмовляє з глядачем.

«Сьогодні Харків, Львів, Київ, Ужгород, Мукачево вітає лучан. Мистці намагались у своїх концепціях розкрити та донести ідею до глядача. Наша красномовна назва означає, що це лише вступ. Ми надіємось, що мету, ви прочитаєте у наших роботах», – прокоментувала кураторка проекту Оксана Гаврош.

«Ти повір, а зрозумієш потім, – зауважив Тарас Табака, – оскільки мистецтво – вічна загадка прекрасного».

______
Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків, м.Луцьк

https://msumk.com/muzej-korsakiv-prezentuvav-grandiozne-intro/
 

ПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ ПРО ПРОЕКТ VIRSHI
  • Сайт
  • Магазин