Шановні покупці. На весь товар придбаний в нашому інтернет-магазині діє гарантія якості. 

Товари та серії, котрі виконуються в єдиному екземплярі вручну, особливо йдеться про серію CONCEPT TEXTURES можуть трішки відрізнятися від тих товарів, що зображені на фото.

Тканини, що фарбуються ручним способом та ті, що надруковані фабрично мають різні вимоги по експлуатації. Пофарбовані тканини можуть мати незначні непрофарбовані моменти (в межах 1-2мм), якщо основа тканини натуральна і має природні вузликові переплетення (100%бавовна : льон, сатин, саржа, тощо... ) .

Тканини, що використовуються у нашому виробництві виключно натуральні і безпечні для здоров"я. Ми не використовуємо штучних і синтетичних тканин, при друці використовуємо лише професійні текстильні фарби на водній основі, що відповідають всім сертифікатам якості.

Рекомендації по догляду за тканинами ми вкладаємо при пакуванні кожного замовлення. Детальніше тут

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

ОПЛАТА

 

ДОСТАВКА

Доставка наших товарів здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта"

Доставка по Україні безкоштовна, при повній передплаті за товар до відправлення, а також при умові, що сума Вашого замовлення вище 1500грн . 

Доставка по Україні замовлень нижче 1500грн здійснюється за кошти покупця згідно тарифів перевізника.

Доставка накладеним платежем (оплата при отриманні на пошті) здійснюється за кошти покупця згідно тарифів перевізника, незалежно від суми замовлення.

Доставка на адресу кур"єрською службою здійснюється також при повній передплаті.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Згідно закону України про захист прав споживачів Ви маєте право на повернення або обмін товару на протязі 14 днів, але при дотриманні правил повернення:

- товар не був у користуванні

- збережене пакування і товарний вигляд

  • Сайт
  • Магазин