МАЛЕНЬКІ БЕШКЕТНИКИ


MORGENTAL KIDS - колекція інтер"єрного декору для всієї сім"ї, для маленьких діток і для тих, хто в душі завжди юний. Головною ідейною концепцією дитячої серії є те, що всі вироби з текстилю та декор об”єднані не лише кольором, але й стилістично. От до прикладу, серія що була розроблена в 2015 році буде чудово поєднуватися стилістично з серією, що розробляється в 2020 році. Ми постійно працюємо над новими серіями, вдосконалюємо ті ідеї, що пройшли перевірку часом та якістю.

________

Маленькі Бешкетники - це колекція текстилю ( подушки та м"які іграшки ) та інтер»єрного декору ( вінілові наліпки на стіну та постери в рамі ), що в жартівливій формі розповідають про капосні історії маленьких героїв. У кожного героя є своя особиста історія, свій сюжет. Ця колекція про ті справи, за котрі ми так обожнюємо діток, навіть якщо вони трішечки неслухняні.

 

Колекція : Маленькі Бешкетники , 2019-2020

Герої : Сонько ( Sleepy ), Леді ( Lady ), Хитрун ( Sly One ), Художниця ( Artist )

Натхненням на створення Маленьких Бешкетників є діти та їх історії, улюблені заняття, особливо улюблені капості.

Ілюстрація та дизайн - Катерина Моргентал

 ______________

Сонько : "Ми з мамою дуже ладнаємо: вона любить фотографувати на айфон, коли я сплю, а я....просто люблю спати, особливо після мультиків."

Леді : "Коли ніхто не бачить, я одягаю свою найкращу сукню, тихенько краду мамині підбори і помаду, бо я - леді !"

Хитрун : "Я обожнюю підглядати з-під ковдри за моєю мамою і прикидатися, що я вже сплю...а ти ?"

Художниця : "Я обожнюю малювати серденька на стінах своєї кімнати ... свою нову сукню я теж щойно розмалювала, але мамі тсс..."

 

ПОДУШКИ

ПОСТЕРИ

НАЛІПКИ

М"ЯКІ ІГРАШКИ

КОНЦЕПЦІЯ КОЛЕКЦІЇ

ТЕСТУВАННЯ ДРУКУ ТА КОЛЬОРОПРОБИ

НАТУРАЛЬНИЙ ТЕКСТИЛЬ

ВІНІЛОВІ СТІКЕРИ

ІГРАШКИ

ПОДУШКИ

  • Сайт
  • Магазин