CONCEPT TEXTURES

ПОДУШКИ

ТЕКСТИЛЬ

CONCEPT TEXTURES COLLECTION

CONCEPT TEXTURES - колекція розписаного вручну арт-текстилю, що була інспірована концептуальним живописом Джексона Поллока і стилізована в текстилі для втілення в сучасному інтер"єрі.
Дизайн та всі росписи текстилю виконані Катериною Моргентал.

Колекція зблизька ще цікавіша, адже кожен квадратний сантиметр тканини абсолютно інакший! Жодна подушка не має ідентичного повтору і це головна перевага цієї колекції текстилю.

 

"Я люблю експериментувати з текстилем, з його фактурами, змішуючи дизайн з мистецтвом, а мистецтво з дизайном, навмисне стирати всі стандарти і межі між крафтовим і фабричним... Мені вдається це втілити, поєднуючи різні технології виробництва, додавши в дизайн трохи живопису. Це дуже особливий стан, коли я їх малюю, бризкаю фарбою чи малюю широким малярним пензлем, енергетика неймовірної сили. У них - вся експресія мого характеру, вони щоразу різні, бо це неможливо повторити, а цим вони і цінні. Це і добре, бо інакше мені це швидко набридає.Я не вмію бути стабільною в творчості , мені завжди хочеться нових експериментів з фактурами. Це вже не просто текстиль, для мене - це арт-обєкт, це мій концептуальний живопис на полотні.

CONCEPT TEXTURES - серія концептуального інтер"єрного текстилю є прикладом такого творчого симбіозу мистецтва і дизайну.

Кожен предмет пошитий з цих тканин - лише в єдиному екземплярі. Отримавши у свою домашню колекцію одну таку подушку, ви отримуєте шматочок мистецтва в утилітарному предметі. 

Для мене надважливо - це створювати естетичні і функційні речі, наповнені змістом! Ця серія - саме така."

Катерина Моргентал

перестань думати хоч на декілька секунд...відчуй ніжний дотик мистецтва в колекції текстилю ручної роботи...

з особливою увагою ми відбираємо найкращі моменти на тканині для створення нових виробів...

і жодного однакового шматка тканини...

  • Сайт
  • Магазин