HANDPAINTED TEXTILES

 CONCEPT TEXTURES COLLECTION 

"Я люблю експериментувати з текстилем, з його фактурами, змішуючи дизайн з мистецтвом, а мистецтво з дизайном, навмисне стирати всі стандарти і межі між крафтовим і фабричним... Мені вдається це втілити, поєднуючи різні технології виробництва, додавши в дизайн трохи живопису.

CONCEPT TEXTURES - серія концептуального інтер"єрного текстилю є прикладом такого творчого симбіозу мистецтва і дизайну.

Кожен предмет пошитий з цих тканин - лише в єдиному екземплярі. Отримавши у свою домашню колекцію ...

прочитати

MORGENTAL - більше, ніж просто справа честі, тепер це моє минуле, теперішнє і майбутнє водночас. Продовжувати справу прадіда для мене -  це й створювати власну сімейну традицію, переосмислюючи цінності моєї сім"ї та землі, де я народилася...

ABOUT BRAND

Розмова з дизайнером   MORGENTAL

UKRAINIAN SYMBOL TRANSFORMATION - це концепція трансформації українських етнічних символів в сучасні модульні інтерпритації.

Ідея дуже адаптивна до різних видів дизайну, як графічного використання патернів в дизайні шпалер та текстилю, так і в дизайні різноманітних поверхонь, стінових панелей, перегородок, виготовленні сучасних килимів та ...

CONCEPT TEXTURES - це колекція, де я експериментую з текстилем. Це серія текстилю, що має дуже особливе значення для мене. . .

прочитати

ГОЛОВНІ НОВИНИ

ТЕКСТИЛЬ

EARTH COLORS - палітра Землі, втілена в текстилі

переглянути  

ТЕКСТИЛЬ

CONCEPT TEXTURES - симбіоз мистецтва і дизайну

переглянути  

НАТХНЕННЯ В КАРПАТАХ

IPHONECASE COLLECTION

 

Наші кейси для Ваших улюблених #iphone - це не тільки надійний захист від взлетів та падінь)))) це , в першу чергу, ще й стильний аксесуар, з появою якого у Вас точно побільшає кількість "дзеркальних селфі"))

Вартість на всі моделі однакова! 
Доступні для всіх моделей - 5/5s/se, 6/6+,7/7+, 8/х...

переглянути  

ПРО НАШ ПРОЕКТ РОЗПОВІДАЮТЬ 

VIRSHI на лекціях з дизайну в GARAGE MCA

 

Марія Савостьянова — історик мистецтва, дизайн-критик розповідає про проект, як про один з тих, що є новою назвою GLOCAL, тобто локальним українським, в котрому закладений місцевий колорит, а саме український вірш і є в той же час глобальним, бо може бути зрозумілим в цілому світі.

Повний запис за лінком нижче.

переглянути  

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ

Проект VIRSHI на DUTCH DESIGN WEEK 18

Про експозицію Modern_ISM та враження від участі в Dutch Design Week 18 в місті Ейндговен, Нідерланди. Розповідаємо про те, як все відбувалося зсередини під час виставки та про всі етапи підготовки проекту.

 

переглянути  

ДИТЯЧА ЛІНІЙКА ДЕКОРУ

Залишайся завжди юним з MORGENTAL KIDS

переглянути  

ТЕ, БЕЗ ЧОГО ВЖЕ НЕ ОБІЙТИСЬ

КЕЙС

для твого телефону

420 UAH

до магазину

ПОДУШКА

для найприємніших обіймів

 UAH

до магазину

ТЕКСТИЛЬ

для поціновувачів поезії

 UAH

до магазину

ДЕКОР

для тих, хто в душі молодий

380 UAH

до магазину